TV Haberleri

Acil Randevu +90 (538) 519 3393 (YARA)

CNN Türk – Ana Haber

Diyabet Haftası kapsamında tedavi ettiğimiz 10 hastamız ve Türkiye’deki diyabet sorununa özel konuları CNN Türk’ten Leyla Ataman’la konuştuk.


Kocaeli TV – Yaşama Dair

Kocaeli TV’de yayınlanan “Yaşama Dair” programında yara tedavisi konusunda izleyicileri bilgilendirdik.

 

Halk TV – 5’te 5 Sağlık

Halk TV’de 10 Ekim 2016 tarihinde yayınlanan “5’te 5 Sağlık” programında kronik yara tedavisi konusunda izleyicileri bilgilendirdik.

 

Ulusal Kanal – Hilal’le Sağlıklı Yaşa 

Ulusal Kanal’da “Hilal’le Sağlıklı Yaşa” Programı’nda Diyabetik ayak yaraların, varis ve kronik yaralar üzerine konuştuk.

 

Halk TV – 5’te 5 Sağlık

Halk TV’de 19 Eylül 2016 tarihinde yayınlanan “5’te 5 Sağlık” programında diyabetik ayak yaraları konusunda izleyicileri bilgilendirdik.

 

TV2-Çook Yaşa

TV2’de “Çook Yaşa” isimli programda 8 Temmuz 2016’da Diyabetik ayak yaralarını ve uzuv kayıplarını konuştuk.

Fox TV-Ana Haber

Bir üniversitesi hastanesi, 3 hastanenin kesilecek dediği bacağı kurtardı. Op.Dr.Ercan Cihandide ve Yara Bakım Koordinatörü Deniz Yahcı yürüttüğü multidisiplinel yaklaşım ile Gökhan Günay ayağı kesilmekten kurtuldu.

EUROSTAR

Epion Yara Bakım Koordinatörü Deniz Yahcı, EUROSTAR kanalının “Doktorum Yanımda”​ programında “Ayak Sağlığı ve Yara Bakımı”na dair bilinmeyenleri ve soruları yanıtladı.

Sky 360

Epion Yara Bakım Koordinatörü Deniz Yahcı, Sky 360 kanalının “Dr. Aytuğ”un​ programında ” “Kronik Yara Nedir? Nasıl Tedavi Edilir? Diyabetik Yara Tedavisine” dair bilinmeyenleri ve soruları yanıtladı.